ZADZWOŃ DO NAS:  +48 602 68 64 53

Strona Główna           O firmie           Oferta           Realizacje       Kontakt   

OFERTA

MONTAŻ, DEMONTAŻ, WYNAJEM I SPRZEDAŻ RUSZTOWAŃ

 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że  prowadzimy montaż, domontaż i wymajem jednych z najnowocześniejszych rusztowań o standardzie europejskim: ALTRAD MOSTOSTAL, PERI, kompatybilnych z rusztowaniami największych firm niemieckich. Szeroki wybór elemontów wyposażonia pozwala na ustawienie rusztowania w różnych wariantach, przy ścianach o kształtach regularnych jak i nieregularnych, na wszelkiego typu obiektach, niezależnie od stopnia skomplikowania ich architektury i wysokości. Zakres naszej uslugi obejmuje także wspomniane dzialania na obiektach specyficznych, do których zaliczyć można montaż i demontaż na konstrukcjach fundamentów żelbetonowych pod zbiorniki, we wnętrzach zbiomikow, szybach wentylacyjnych, silosach, na konstrukcjach hal, kominach i wieżach.

 

 

 Montujemy rusztowania o szerokości 0,73 m. Dopuszczalne obciążenie pomostu dla rusztowania o szerokości 0,73 m wynosi 200 kg/m kw. Dopuszczalna wysokość zabudowy bez dodatkowych obliczeń statystycznych wynosi 40 m posiadają certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Mechanizaci Budownictwa i Gómictwa Skalnego w Warszawie Nr 001/96.

 

 

 Ponadto prowadzimy sprzedaż rusztowan, łącząc to z fachowym doradztwem, które daje klientowi szansę na wiaściwy wybór takiego asortymentu, który będzie odpowiedni, w miarę mobilny, bezpieczny, i przy umiarkowanej cenie spełniający oczekiwania klienta.

 

 

CO WARTO WIEDZIEĆ O NASZYCH RUSZTOWANIACH

 Nasze rusztowania są NIEZASTĄPIONE na  wysokościach. Łatwość i prostota montażu w parze z fachowością naszych monterów gwarantują szybkość i bezpieczeństwo montażu i demontażu rusztowania na każdej wysokości niezależnie od stopnia skomplikowania zarusztowanej ściany bądz konstrukcj.

 

 

Odpowiednie przymocowanie konstrukcji do ściany czyni ją stabilną i wytrzymala na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe. Nowoczesne techniki kotwień stosowane przez naszą firmę pozwalają uniknąć uszkodzeń ścian w czasie montowania systemu rusztowań.

Możliwość mocowania windy koszowej w bardzo dużym stopniu ulatwia dostarczenie materialu potrzebnego do pracy na najwyższe piętra budynku. Konsole, dźwigary pozwalają na montowanie konstrukcji na każdej wysokości, eliminując konieczność wychodzenia z gruntu stałego. Zachowanie odpowiedniej odległości od elewacji pozwala pracownikom na swobodne wykonywanie prac elewacyjnych, zapewniając im jednocześnie optymalne warunki bezpieczeństwa.

 

 

Proponujemy korzystną cenę przedstawiając różne rozwiązania techniczne. Przy wykorzystaniu rusztowania wiszącego klient oszczędza na dzierżawie większych ilości rusztowań, które zostałyby wykorzystane do zarusztowania calej wysokości ściany, tak aby prowadzić prace tylko w górnej jej części. Możliwość szybkiego przestawiania słupka wiszącego pozwala na zachowanie ciąglości pracy. Znajdziemy wyjście z każdej sytuacji, stosowane przez nas dźwigary pozwalają na zawieszenie również tak długich konstrukcji.

 

DOBRE RUSZTOWANIA TO ZAWSZE DOBRA KONSTRUKCJA I BEZPIECZEŃSTWO

 

 Stosowane przez nas rusztowania są niezawodne przy wszelkiego typu pracach takich jak: malowanie, murowanie, tynkowanie, ocieplanie, wymiana okien, wymiana parapetów i wymiana pokrycia dachowego. Przy nietypowych konstrukcjach wymagających specyficznego zarusztowania bądź przy bardzo dużych wysokościach nasi specjaliści dokonują niezbędnych obliczeń zgodnie z projektem technicznym. Różne długości podestów od 0,5 m do 3 m, wytrzymalość do 6 kN/mkw czynią rusztowania, którymi dysponujemy jednymi z najnowocześniejszych w świecie. System rusztowań został przebadany i uzyskal norme NrB/02/081/00. Stosowane przez nas zabezpieczenia w postaci siatek ochronnych i plandek pozwalają prowadzić prace na rusztowaniu w najbardziej uczęszczanych przez ludzi miejscach bez obawy o ich bezpieczeństwo a zamontowane na na niższych poziomach zabezpieczenia dachowe stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla osób przechodzących poniżej przed spadającymi, wiekszymi odłamkami elewacj,bądz upuszczenia narzedzi przez pracujących pracowników. Zakładane  przez nas siatki ochronne wykonane są z polietylu PE-UV stabilizowanego o przepuszczalności 50-55 %Wzmocnienia znajdujące się na brzegach siatek z otworami do mocowania co 10 cm na calej dlugości pozwalają na szybki i bezpieczny ich montaż. Na życzenie klienta montujemy również plandeki ochronne stanowiące zabezpieczenie przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

 

 

Home         O firmie         Oferta       Realizacje       Kontakt