ZADZWOŃ DO NAS:  +48 602 68 64 53

Strona Główna           O firmie           Oferta           Realizacje       Kontakt   

O NAS

Profesjonalnie znaczy bezpiecznie

zapytaj o

cenę

NASZA HISTORIA

Jesteśmy polską firmą, która od 20 lat z powodzeniem fukcjonuje na krajowym rynku. KOSTAŃSKI RUSZTOWANIA KOŁO (KRK) zajmuje się wypożyczaniem, montażem i sprzedażą rusztowań budowlnanych. W przedsiębiorstwie od samego początku sukcesywnie inwestowano w rozbudowę zaplecza techniczno-sprzętowego, dzięki czemu dzisiaj istnieje wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu ,na bazie której firma jest gotowa przyjąć duże, złożone zlecenia.

OBSZAR

Na początku terenem naszego działania była Wielkopolska. Skąd się wywodzimy i takiej tradycji hołdujemy - wielkopolskiej jakości. Obecnie współpracujemy nie tylko z firmami z całej Polski, bowiem wśród naszych klientów są partnerzy z różnych krajów Europy.

 

WSPÓŁPRACA

Możemy się pochwalić działalnością  dla takich firm jak INTERNATIONAL PAPER KWIDZYN, ANWILL WŁOCŁAWEK, VOLVO TRUCK w Kutnie, BENCKISER w Nowym Dworze Mazowieckim, ZAKŁAD CERAMIKI TUBĄDZIN w Ozorkowie, ANDRE ABRASIVE ARTISIVE w Kole, STARY BROWAR POZNAŃ, HOTEL NOVOTEL POZNAŃ, POZNAŃ PLAZA, GALERIA MOKOTÓW WARSZAWA CH AKRADIA WARSZAWA i wiele innych.

 

JAKOŚĆ

Idea działań KRK opiera się na dostarczaniu towaru i usługi odpowiedniej jakości. Wszyscy nasi klienci sa traktowai indywidualnie przy odopwiednim dostosowaniu naszej oferty do różnorodnych ich oczekiwań, bez względu na to czy są to jednostki samorządowe, fimy, czy osoby fizyczne.

 

 

Ciagle udoskonalamy naszą ofertę, tak też tym bardziej zapraszamy do współpracy kolejnych partnerów.

 

 

 

Kierujemy się w tym przypadku jedną zadadą - celem naszych działań jest realne zadowolenie partnera, adekwatna szybkość oraz odpowiedni poziom usługi.

 

 

Home         O firmie         Oferta       Realizacje       Kontakt